Bestuursleden

Huidige bestuursleden:
– Daan Jans, voorzitter (12 april 2017-heden; 5 jaar)
– Eef van der Kroft, secretaris (september 1999-heden; 23 jaar)
– Giel van der Linden, penningmeester (12 april 2017-heden; 5 jaar)
– Roel Albers, ledenadministrateur (1 oktober 2005-heden, penningmeester van 1 oktober 2005-12 april 2017; 17 jaar)
– Riet van Kessel, algemene zaken/50+ groep (september 1996-heden; voorheen ook jeugdzaken; 26 jaar)

Oud-bestuursleden:
– Wim Arts, voorzitter (23 mei 1991-12 april 2017; 26 jaar)
– Marlie van Kessel-Bom, jeugdzaken (9 september 2003-28 februari 2013; 10 jaar)
– Thea Janssen, bestuurslid (september 1996-1 maart 2011; 15 jaar)
– Lien Gremmen, penningmeester (13 oktober 1998-1 oktober 2005; 7 jaar)
– Ron Megens, bestuurslid (16 september 1993-september 2000; 7 jaar)
– Henk van Diggelen, secretaris (augustus 1986-november 1998, bestuurslid van augustus 1986-september 1988, daarna secretaris; 12 jaar)
– Lambert van Breda, penningmeester (27 november 1996-13 oktober 1998; 2 jaar)
– Ronny van Boekel, penningmeester (1 januari 1995- 27 november 1996; 1 jaar)
– Fred Smit, bestuurslid (augustus 1989-1996; 7 jaar)
– Ben van Gaal, bestuurslid (augustus 1986-1996; 7 jaar)
– Jan van Hal, bestuurslid (augustus 1986-1996; 7 jaar)
– Jan Princen, penningmeester (15 maart 1983-31 december 1994; 11 jaar)
– Peter van Boekel, voorzitter (april 1984-23 mei 1991; 7 jaar)
– Fred Beerlage, bestuurslid (mei 1990-januari 1991; 1 jaar)
– Marco van de Heuvel, bestuurslid (augustus 1986-mei 1990; 4 jaar)
– Theo Loeffen, bestuurslid (15 maart 1983-mei 1990; 7 jaar)
– Frans van der Linden, secretaris (augustus 1985-16 september 1988; 3 jaar)
– Tonny Willems, secretaris (15 maart 1983-augustus 1985; 2 jaar)
– Tiny Verbruggen, bestuurslid (15 maart 1983-augustus 1985; 2 jaar)
– Jan Janssen, voorzitter (15 maart 1983-april 1984; 1 jaar)
– Willie van Dijk, bestuurslid (15 maart 1983-september 1983; 0,5 jaar)

Oud-jeugdbestuursleden
– Riet van Kessel (september 1996-??)
– Thea Janssen (september 1996-1 maart 2011; 15 jaar)
– Hans Croonen (1996-2000; 4 jaar)
– Antoon van Bergen (1993-1996; 4 jaar)
– Ineke Peters (1993-1996; 4 jaar)